تهران ، میدان انقلاب ، ابتدای خیابان کارگر جنوبی
خیابان مهدی زاده ، پلاک 4 ، واحد 4 ، طبقه دوم
66563834 - 021
09126083154
24 ساعته
حتی ایام تعطیل

تجهیزات

آی سی یو در منزل:

کادر مجرب ویژه آی سی یو این مرکز با در اختیار داشتن امکانات و تجهیزات مدرن مراقبتهای ویژه در منزل قادر می باشند بصورت شبانه روزی کلیه خدمات مرتبط را در محیط گرم خانه فراهم آورند. این دپارتمان شامل پرسنل پزشک ، متخصصین و فوق تخصص های بیهوشی و آی سی یو ، داخلی ، ریه و ... ، متخصصین تغذیه ، کاردرمانی ، فیزیوتراپی ، گفتار درمانی ، نرسهای مجرب آی سی یو می باشند که قادرند کلیه نیاز های مرتبط را برطرف سازند.
این خدمات ارزانتر ، راحتتر ، با دقت بیشتر و در محیط گرم خانه و بدون عفونت های رایج بیمارستانی می باشد و باعث افزایش سرعت روند بهبود درمانخواهان می گردد.طیف گسترده خدمات این بخش شامل تحویل و حمل و نقل بیمار تا مراقبت های ویژه و نگهداری تخصصی به همراه خدمات توانبخشی و بازتوانی می توانند در منزل مددخواه انجام پذیرند و شما می توانید همراه با با حمایت روحی و روانی مناسب و نظارت لحظه به لحظه شاهد روند بهبود مددخواه خود گردید. 

تخت بیمار:

یکی از مهمترین و کار آمد ترین تجهیزات پزشکی تخت مخصوص بیماران می باشد . چراکه بیمار در تمام دوران درمان به جایگاهی راحت و مناسب نیاز دارد . این تخت ها با تنظیم در زوایای مختلف این امکان را به بیمار میدهد تا بتواند در ساعاتی طولانی به راحتی استراحت نماید . از ویژگیهای مهم تخت مخصوص بیمار ، دسترسی مناسب و با تسلط پزشک بر بیمار می باشد 
دسته های تاشوی کنار این نوع تخت ها به آسودگی خاطر شما و بیمار می افزاید ، چراکه خود محافظی قدرتمند در مقابل انحراف بیمار از روی تخت به سمت زمین است.

 

 

 


دستگاه اکسیژن ساز:

در این روش ازت موجود در هوا در ضمن عبور از غربال مولكولي در ستون هاي زئوليت به دام مي افتد و اكسيژن هوا در فشار پايين ( در حدود 4 اتمسفر) آزاد مي شود. در اين زمان ستون ديگر به توليد ادامه مي دهد و اين امر به طور كلي منجر به توليد اكسيژن ( هواي غني شده از اكسيژن ) به طور پيوسته مي گردد. توجه داشته باشيد كه عمل جداسازي اكسيژن از هوا يك فرآيند فيزيكي است و در آن هيچگونه فعل و انفعال شيميايي صورت نمي گيرد و به محض برداشتن فشار از گرانولهاي غربال مولكولي گاز ازت تخليه و غربال مولكولي به حالت اوليه خود بر ميگردد به عبارتي ديگر غربال به طور صحيح بهره برداري مي شود . بنابراين در صورتي كه دستگاههاي غربال مولكولي به روغن و رطوبت آغشته نشود عمر آن بسيار طولاني است.

 

 

 


دستگاه ونتیلاتور:

دستگاه ونتيلاتور اكسيژن و هوا را به ميزان مورد نياز براي بدن با هم تركيب نموده ، سپس آن را توسط تيوب هاي مخصوصي تحت عنوان "مدار تنفسي" به بيمار تحويل مي دهد . گاز (هوا) موجود در ونتيلاتور قبل از تحويل به بيمار ، تبديل به بخار مرطوب شده و سپس از طريق مدار تنفسي منتقل مي شود. 
به طور كلي هر بيماري كه سيستم تنفسي وي نتواند پاسخگوي نيازهاي تنفسي اش باشد ، نيازمند سيستم كمك تنفسي است و عمدتاً به بيماري هاي قلبي-ريوي مرتبط است. اين دستگاه معمولاً در بخش هاي NICU , ICU و CCU البته اورژانس وجود دارد.

تماس با ما

Captcha
  پیام ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.